2025 tavaszán is megtartotta három alkalmas diákműhely-sorozatát a szerzetesi iroda az Emberi Méltóság Stratégia keretében.
11 hónap
Sárai-Szabó Kelemen OSB perjel úr 9 éves hivatali idejének lejártával a Szent Mór Bencés Perjelség konventje 2025. június 13-án Tóth Konstantin OSB atyát, a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium igazgatóját választotta konventuális perjellé, a közösség új elöljárójává.
A választást Főtisztelendő Hortobágyi Cirill OSB pannonhalmi főapát, a Magyar Bencés Kongregáció prézes apátja megerősítette, és az új perjelt beiktatta hivatalába.